Collection: Healthy Snacks

13 products
  • Beef/elk Stick, 10 - 15oz(420g)Packages
    Regular price
    $20.08
    Sale price
    $20.08
    Regular price
    $29.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Snack Stick, 10ea (1.5 oz ) Sticks
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    $21.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pancake Mix, 6 Servings
    Regular price
    $12.27
    Sale price
    $12.27
    Regular price
    $13.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brownie, Red Velvet, 12 (2 oz) Brownies
    Regular price
    $34.99
    Sale price
    $34.99
    Regular price
    $36.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Syntha-6 Protein Crisp, 12 Bars
    Regular price
    $37.67
    Sale price
    $37.67
    Regular price
    $54.80
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Protein Cups, 12ea (3 cup) Pack
    Regular price
    $34.99
    Sale price
    $34.99
    Regular price
    $41.88
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ostrim Chicken Snack Stick, Buffalo Wing Flavor, 10 - 1.5 oz sticks
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    $21.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef & Ostrich Snack, 10ea - 1.5 oz sticks
    Regular price
    $21.15
    Sale price
    $21.15
    Regular price
    $29.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kettle Chips, 30ea - 1 oz (28g) bags
    Regular price
    $26.56
    Sale price
    $26.56
    Regular price
    $31.78
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Veggie Stix, Sea Salt, 24 bags
    Regular price
    $22.20
    Sale price
    $22.20
    Regular price
    $28.55
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peanut Butter Filled Pretzels, Salted, 12 (5 oz.) Bags
    Regular price
    $39.29
    Sale price
    $39.29
    Regular price
    $46.96
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brownie, 12ea (2 oz) Brownies
    Regular price
    $34.99
    Sale price
    $34.99
    Regular price
    $36.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oat Bar, 12 (3 oz) Bars
    Regular price
    $33.18
    Sale price
    $33.18
    Regular price
    $41.88
    Unit price
    per 
    Sold out
x

x